Welkom in dit fijne en prachtige verbouwde 3-kamer appartement gelegen in de rustige en groene buurt ‘Tuindorp-Oost’ met een woonoppervlak van 67 m², twee balkons en een berging.
5X GEEN PLEK ZOALS HIER
- Woonoppervlak 67 m², externe bergruimte 5 m²
- Balkons op het noorden en op het zuiden (gebouw gebonden buitenruimte, 8 m2)
- Onlangs verduurzaamd met dubbele beglazing en kunststof kozijnen
- Nieuwe keuken (juni 2024)
- Rustige locatie met groen uitzicht en dichtbij voorzieningen
IS TUINDORP-OOST JOUW NIEUWE PLEK?
We nemen je mee naar dit aantrekkelijke appartement.
BEGANE GROND
Afgesloten entree met bellentableau, de brievenbussen en het trappenhuis naar de appartementen. Hier bevindt zich ook de berging van 5 m².
TWEEDE VERDIEPING
De voordeur geeft toegang tot de hal, de meterkast, het separaat toilet, 2 mooie slaapkamers, de badkamer en de leefruimten.
De ruime en lichte woonkamer ligt aan de voorzijde en heeft toegang tot het balkon. De muren en het plafond zijn strak gestuukt. Licht valt binnen door de hoge ramen. Op de vloer een warm en stijlvol laminaat in hout structuur.
Vanuit de woonkamer bereik je de grote slaapkamer met directe toegang tot de frisse badkamer voorzien van een inloopdouche en wastafel.
De tweede slaapkamer is via de hal bereikbaar en heeft een deur naar het balkon aan de voorzijde.
De lichte chique nieuwe keuken is gelegen aan de achterzijde, voorzien van mooie inbouwapparatuur (waaronder een Quooker en inbouw wasmachine) en biedt toegang tot het tweede balkon met buitenkast. Vanuit de keuken is er tevens toegang tot de badkamer en de CV is geplaatst in een vaste kast in de keuken.
BALKON
Het balkon aan de voorzijde is gelegen op het zonnige zuiden met uitzicht op veel groen. Het balkon aan de achterzijde, bereikbaar via de keuken, biedt een fijne plek om te ontspannen. Op het balkon aan de achterzijde een vaste kast voor de stoelkussens, potten en wat tuin gereedschap.
BERGING
De berging (voorzien van elektra) van 5 m² bevindt zich op de begane grond.
OMGEVING
Het appartement ligt in een rustige, groene buurt dichtbij het stadscentrum. Tuindorp-Oost biedt een uitstekende leefomgeving met winkels, scholen en parken in de directe omgeving.
Winkelcentrum De Gaard, op loop-/fietsafstand, is onlangs vernieuwd en biedt een breed winkelaanbod en gezellige eetgelegenheden.
Voor ontspanning kun je terecht in het nabijgelegen Griftpark, bekend om zijn festivals, kinderboerderij en speeltuin.
Ook Fort Blauwkapel en het Noorderpark liggen op fietsafstand. Met het openbaar vervoer sta je binnen 10 minuten in het centrum van Utrecht of binnen 20 minuten op het Centraal Station.
Ook het universiteitscentrum ‘De Uithof’ is goed bereikbaar. Met de auto ben je snel op de A27/A28 of andere uitvalswegen richting Amsterdam, Breda of Arnhem.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar 1966
- Water is opgenomen in de VVE bijdrage ad 218,00 per maand
- Spouwmuurisolatie met TRIPLE PLATINUM ISOTECH-Parels® en ISOTECH-Glue® (2021)
- Volledig voorzien van nieuwe kunststof kozijnen met dubbele beglazing HR++ en geïsoleerde panelen (2021)
- CV Remeha Avanta (2020), goed onderhouden en waterzuinig ingeregeld (2024)
- Volledig vervangen meterkast (2024)
- Moderne nieuwe keuken met inbouwapparatuur (2024)
- Zonneschermen op zonne-energie (Solar) (2024)
- Energielabel B
- Gratis parkeren in het weekend en na 11.00 uur op doordeweekse dagen
ENTHOUSIAST GEWORDEN?
Dat kunnen wij ons voorstellen. Neem contact met ons op, wij laten je deze prachtige woning graag van binnen zien!
Brochure aanvragen
Een uitgebreide brochure inclusief plattegronden, NVM-vragenlijst en lijst van roerende zaken kunt u telefonisch of per mail bij ons aanvragen.
Aankopend makelaar
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda.